Twój partner

w transporcie i logistyce

Zobacz Film

TARGOR-TRUCKCzym się zajmujemy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą spedycyjną wszelkich towarów będących przedmiotem wymiany handlowej w kraju, jak i za granicą. Filozofia działania naszej firmy opiera się na zdobywaniu wiedzy o potrzebach Klienta. To pozwala nam udoskonalać współpracę, utrwalać relacje z Naszymi Partnerami Biznesowymi. Podstawą działalności firmy TARGOR-TRUCK jest skupienie się na potrzebach oraz oczekiwaniach Klienta, co w praktyce przekłada się na rozwiązania dopasowane do specyfiki jego działalności.

Nasza Historia

Aktualności

Ponownie wybrano na Przewodniczącego Rady TLP Pana Piotr Rutkowskiego

W ramach Zgromadzenia Ogólnego TLP odbyły się wybory do Rady TLP. Ponownie wybrano na Przewodniczącego Rady TLP Pana Piotr Rutkowskiego właściciela i jednocześnie Prezesa Zarządu TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. Gratulujemy i bardzo się cieszymy!

Więcej

Wręczenie odznak honorowych „Zasłużony dla Transportu RP”

Część oficjalną Zgromadzenia Ogólnego TLP zakończyło wręczenie odznak honorowych „Zasłużony dla Transportu RP”...

Więcej

Konkurs na Najlepszego dostawcę usług logistycznych Żywiec Zdrój

W tym roku, po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę dla Najlepszego Dostawcę Usług Logistycznych, który organizowany jest od 2016 r. przez Żywiec Zdrój. Z grupą Danone z powodzeniem współpracujemy od 2010 r.

Więcej

Więcej aktualności

Newsletter

Kontakt

Siedziba zarządu

Ławy 97
07-411 Rzekuń

Sekretariat: Tel. +48 /29/ 765-41-00

sekretariat@targor-truck.pl

Więcej informacji znajdą państwo w dziale kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych przez naszą firmę, zachęcamy do kontaktu na powyżej podany adres kontaktowy firmy, lub na adres mailowy rodo@targor-truck.pl