Salon sprzedaży nowych pojazdów IVECO

W  grudniu 2010 roku powstał nowoczesny salon sprzedaży nowych pojazdów IVECO w głównej siedzibie TARGOR-TRUCK

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia salonu i zapoznania się ofertą.


Dlaczego IVECO jest odpowiednim rozwiązaniem dla Twojego przedsiębiorstwa?

IVECO Daily to lokomotywa sprzedażowa flagowego modelu marki IVECO w Polsce. Miano lokomotywy nie jest bezpodstawne, gdyż samochód ten zbudowany jest na solidnej ramie podłużnicowej, niczym rasowa ciężarówka. Wiąże się to z wysoką odpornością na obciążenie, co gwarantuje wyjątkową  trwałość pojazdu.

IVECO oferuje szczególnie duże możliwości wyboru - szeroką gama silników, wariantów mocy, rozstawów osi oraz wymiarów, które pozwolą na idealne spersonalizowanie samochodu do wymagań klienta. Dzięki ramowej konstrukcji przy zabudowie podwozia, w Daily ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

W ofercie dealera IVECO znajdują się nowe pojazdy z gamy lekkiej -  IVECO Daily w bardzo wszechstronnej ofercie, oraz gama średnia, którą reprezentuje IVECO Eurocargo. Firma oferuje także odkup oraz sprzedaż pojazdów używanych IVECO, autoryzowany serwis oraz sprzedaż części IVECO. Możliwość uzyskania leasingu fabryczengo IVECO CAPITAL.

Zakup nowego pojazdu dostawczego u autoryzowanego dealera w Twojej okolicy to gwarancja opieki posprzedawaj zapewnionej przez wykwalifikowany zespół serwisowy.

Nowoczesny salon sprzedaży nowych pojazdów IVECO otwarty jest w siedzibie głównej firmy TARGOR-TRUCK przy ul. Przemysłowej 1 w Ostrołęce.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego salonu IVECO TARGOR-TRUCK w Ostrołęce.

Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem tel. +48 29 765 41 60.