TARGOR-TRUCK na największych targach branży transportowej w Europie TRANSLOGISTYKA POLAND

TARGOR-TRUCK znalazł się w centrum uwagi podczas największych targów branży transportowej w Europie - TRANSLOGISTYKA POLAND. Nasza ekspozycja przed głównym wejściem w postaci ciężarówki Transporeon Trucker Heroes przyciągnęła uwagę licznych uczestników targów.

Jako firma, która realizuje misję promowania dekarbonizacji w logistyce, mieliśmy okazję podzielić się naszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat wpływu dekarbonizacji na strategię firmy transportowej i całą branżę. Dyrektor generalny i założyciel Targor-Truck, Piotr Rutkowski, wziął udział w sesji panelowej wraz z Transporeon, gdzie omawiano temat "Jak dekarbonizacja wpływa na strategię firmy transportowej i całej branży?". Była to doskonała okazja do wymiany poglądów i dyskusji na temat ekologicznych rozwiązań w transporcie i logistyce.

Wizją Targor-Truck jest stworzenie świata, w którym transport i logistyka mogą współistnieć w krajobrazie neutralnym pod względem emisji CO2. Nasza ekologiczna ciężarówka zwróciła uwagę uczestników targów Translogistyka Poland na ten ważny temat. Dążymy do tego, aby nasze rozwiązania przyczyniały się do zmniejszenia emisji CO2 i ochrony środowiska naturalnego.

Wierzymy, że nasze działania przyczynią się do stworzenia lepszego i bardziej zrównoważonego świata.