Zielona rewolucja w branży transportowej - jak TARGOR-TRUCK zmienia przyszłość

Firma Targor-Truck konsekwentnie podąża drogą ku nowoczesnym inicjatywom w zakresie alternatywnego zasilania naszych pojazdów. Dlaczego? Chcemy zmniejszyć emisję CO2 i przyczynić się do ograniczenia śladu węglowego oraz zmian klimatycznych. Stawiamy na najnowsze technologie i rozwiązania! Od dwóch lat sukcesywnie powiększamy naszą flotę i posiadamy już ponad sto pojazdów, które zasilane są LNG. Zapewniają one dużo niższą emisję zanieczyszczeń i wyraźnie mniejsze zużycie paliwa niż porównywalne auta z tradycyjnym napędem.

Ale to nie koniec! Mamy świetne wieści!

Pod koniec września mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Kongresie Nowej Mobilności w Łodzi, na którym po raz pierwszy zaprezentowano elektryczny ciągnik siodłowy IVECO Heavy Duty BEV.
Targor-Truck, jako jeden z liderów branży transportowej, nie mógł przejść obok tego wydarzenia obojętnie i podpisał list intencyjny w sprawie zakupu tego innowacyjnego pojazdu.

Teraz dołączy do nas pierwszy elektryczny ciągnik siodłowy IVECO HD BEV. To dla nas kolejny etap na drodze do dekarbonizacji i ograniczania wpływu działalności na środowisko naturalne.

Pojazdy elektryczne zapewniają zerową emisję spalin oraz dużo niższy poziom hałasu. To znaczy, że będą miały pozytywny wpływ na jakość naszego życia i przyszłych pokoleń. Jesteśmy przekonani, że to właśnie takie rozwiązania są przyszłością branży transportowej.

Dzięki coraz większemu udziałowi nisko i zeroemisyjnych pojazdów w naszej flocie, plasujemy się wśród liderów innowacji branży transportowej w Polsce. Jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią zmiany i przyczyniać się do ochrony naszej planety.

#TargorTruck #Iveco #IVECO HD BEV #elektrycznePojazdy #ecoTransportsolution #niskoemisyjnaFlota #innowacjeTransportowe #zrównoważonyRozwój #ESG #dekarbonizacja