Aktualności

TARGOR-TRUCK na seminarium SODIAL MP

Piotr Rutkowski, Prezes TARGOR-TRUCK SP> z o.o., miał zaszczyt uczestniczyć w seminarium w ramach unijnego projektu SODIAL MP, które odbyło się w dniach 14 i 15 listopada w Krakowie. Celem tego projektu jest analiza uwarunkowań stosowania Pakietu Mobilności w państwach członkowskich. Europejska Federacja Pracowników Transportu ETF oraz AFT TRANSPORT & LOGISTIQUE są członkami komitetu zarządzającego tym projektem, który jest koordynowany przez ACV-Transcom i OTRE - Organisation des Transporteurs Routiers Européens.

Więcej

TARGOR-TRUCK na największych targach branży transportowej w Europie TRANSLOGISTYKA POLAND

TARGOR-TRUCK znalazł się w centrum uwagi podczas największych targów branży transportowej w Europie - TRANSLOGISTYKA POLAND. Nasza ekspozycja przed głównym wejściem w postaci ciężarówki Transporeon Trucker Heroes przyciągnęła uwagę licznych uczestników targów.

Jako firma, która realizuje misję promowania dekarbonizacji w logistyce, mieliśmy okazję podzielić się naszymi doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat wpływu dekarbonizacji na strategię firmy transportowej i całą branżę. Dyrektor generalny i założyciel Targor-Truck, Piotr Rutkowski, wziął udział w sesji panelowej wraz z Transporeon, gdzie omawiano temat "Jak dekarbonizacja wpływa na strategię firmy transportowej i całej branży?". Była to doskonała okazja do wymiany poglądów i dyskusji na temat ekologicznych rozwiązań w transporcie i logistyce.

Więcej

Targor-Truck na kongresie Logistycznym CSCMP_2023

Mamy ogromną przyjemność podzielić się z Wami naszym udziałem w Kongresie Logistycznym CSCMP_2023 w Warszawie!
Jesteśmy niezmiernie zaszczyceni, że Piotr Rutkowski reprezentujący Targor-Truck uczestniczył w panelu dyskusyjnym Zmiany Technologiczne w Transporcie Drogowym.

Więcej

Zielona rewolucja w branży transportowej - jak TARGOR-TRUCK zmienia przyszłość

Targor-Truck konsekwentnie podąża drogą ku nowoczesnym inicjatywom w zakresie alternatywnego zasilania naszych pojazdów. Dlaczego? Chcemy zmniejszyć emisję CO2 i przyczynić się do ograniczenia śladu węglowego oraz zmian klimatycznych. Stawiamy na najnowsze technologie i rozwiązania! Od dwóch lat sukcesywnie powiększamy naszą flotę i posiadamy już ponad sto pojazdów, które zasilane są LNG. Zapewniają one dużo niższą emisję zanieczyszczeń i wyraźnie mniejsze zużycie paliwa niż porównywalne auta z tradycyjnym napędem.

Ale to nie koniec! Mamy świetne wieści!

Więcej

Obniżanie śladu węglowego dla Danone

Chcielibyśmy podzielić się nowinką dot. najnowszego projektu, jaki podjęliśmy we współpracy z naszym strategicznym kontrahentem firmą Danone, z którą współpracujemy od 2010 roku.

Więcej

TARGOR-TRUCK w transporcie biogazu płynnego

TARGOR-TRUCK bierze czynny udział w transporcie biogazu płynnego tzw. BioLNG z pięciu różnych bio-gazowni na terenie Europy. Aktualnie w naszej flocie posiadamy 10 zbiorników do przewożenia tego innowacyjnego i ekologicznego paliwa.

Więcej

Dyplom dla Targor-Truck

Nasza firma została uwzględniona na liście Top1500 najbardziej efektywnych firm logistycznych.

Więcej

Nagroda dla IVECO Poland

Nagroda za historyczny udział w rynku, w segmencie pojazdów Dostawczych 3,49t- 7,2t, gamy Daily w Polsce w 2022 r. na poziomie 22,7%. Jest nam niezmiernie miło że mogliśmy być częścią tego sukcesu.

Więcej

Otrzymaliśmy dofinansowanie z funduszu prewencyjnego PZU.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że w ramach wieloletniej współpracy biznesowej z PZU Życie S.A. otrzymaliśmy dofinansowanie z funduszu prewencyjnego PZU.

Więcej

Minister Infrastruktury powołał Przewodniczącego Rady TLP Pana Piotra Rutkowskiego - 26 stycznia 2023

26 stycznia 2023 r. Minister Infrastruktury Pan Andrzej Adamczyk powołał Przewodniczącego Rady TLP Pana Piotra Rutkowskiego w skład Komisji społecznej do spraw podziału zezwoleń zagranicznych.

Więcej

Środki finansowe dla TARGOR-TRUCK Sp. z o. o. z funduszu prewencyjnego PZU ŻYCIE SA

Mając za priorytet bezpieczne warunki pracy PZU ŻYCIE SA przekazało spółce TARGOR-TRUCK Sp. z o. o. środki finansowe z funduszu prewencyjnego w wysokości 12.000,00 zł. ....

Więcej

Wręczenie odznak honorowych „Zasłużony dla Transportu RP”

Część oficjalną Zgromadzenia Ogólnego TLP zakończyło wręczenie odznak honorowych „Zasłużony dla Transportu RP”...

Więcej

Ponownie wybrano na Przewodniczącego Rady TLP Pana Piotr Rutkowskiego

W ramach Zgromadzenia Ogólnego TLP odbyły się wybory do Rady TLP. Ponownie wybrano na Przewodniczącego Rady TLP Pana Piotr Rutkowskiego właściciela i jednocześnie Prezesa Zarządu TARGOR-TRUCK Sp. z o.o. Gratulujemy i bardzo się cieszymy!

Więcej

Konkurs na Najlepszego dostawcę usług logistycznych Żywiec Zdrój

W tym roku, po raz kolejny otrzymaliśmy nagrodę dla Najlepszego Dostawcę Usług Logistycznych, który organizowany jest od 2016 r. przez Żywiec Zdrój. Z grupą Danone z powodzeniem współpracujemy od 2010 r.

Więcej

TARGOR-TRUCK Sprzątanie wnętrz pojazdów ciężarowych! Nowa usługa.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom zgłaszanym przez naszych klientów — postanowiliśmy rozszerzyć ofertę naszej myjni. Aktualnie w ofercie jest również kompleksowe mycie i pranie wnętrza pojazdów ciężarowych!

Więcej

Salon sprzedaży nowych pojazdów IVECO

W  grudniu 2020 roku powstał nowoczesny salon sprzedaży nowych pojazdów IVECO w głównej siedzibie TARGOR-TRUCK

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia salonu i zapoznania się ofertą.

Więcej

Współpraca z Grupą Danone - Żywiec Zdrój

Więcej

OTWARCIE Stacja Paliw CNG i LNG Targor-Truck

Tak jak obiecaliśmy chcielibyśmy poinformować Was o
OTWARCIU Stacja Paliw CNG i LNG Targor-Truck

Budowa dobiegła końca, stacja jest już otwarta i gotowa na przyjecie klientów.

Więcej

30 nowych IVECO S-Way zasilanych LNG w TARGOR-TRUCK

W ramach rozwoju naszej floty o zmniejszonej emisyjności zasilanej LNG wyposażyliśmy się w dodatkowe 30 innowacyjnych ciągników siodłowych IVECO S-Way Natural Power.

Więcej