Serwis ogumienia i wulkanizacjaDzięki nowoczesnym maszynom w jakie wyposażony jest nasz serwis jesteśmy w stanie obsługiwać maszyny i urządzenia wyposażone w opony wielko gabarytowe.  W swojej ofercie posiadamy opony takich firm jak: MICHELIN, BRIDGESTONE, CONTINNENTAL, FIRESTONE, SEMPERIT, PIRELLI, DUNLOP, STOMIL, DĘBICA, BARUM, FULDA, SAVA, GOODYEAR. 


Nasz personel jest wyszkolony w zakresie sprzedaży oraz doradztwa technicznego.  Na sprzedane opony udzielamy gwarancji zgodnie z przyjętymi standardami na świecie. Gwarancja ważna jest przez cztery lata od daty sprzedaży na opony ciężarowe, osobowe i rolnicze.  


Ponadto prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową akumulatorów takich firm jak BOSCH i BANNER.  W naszym serwisie prócz bogatej oferty na opony i akumulatory wykonujemy różne usługi takie jak: naprawa opon, klejenie, wyważanie, nacinanie oraz klejenie opon na gorąco na nowoczesnej płycie grzewczej.  Dodatkowo naprawiamy wymieniony osprzęt w plandekach. Są to usługi szybkie i solidne, w ykonywane za przystępne pieniądze.   


Przyjedź, zadzwoń jesteśmy do waszej dyspozycji. 

Na życzenie klienta przyjmujemy opony sezonowe do przechowalni.

Aktualne oferty opon - Dunlop i Sava

Aktualne oferty opon - Continental i Barum

SERWIS OGUMIENIA I WULKANIZACJA

Tel. +48 29 765 41 21
Mobile: + 48 517 600 203
Email: serwis@targor-truck.pl