Twój partner

w transporcie i logistyce

Zobacz Film Zobacz Film Archiwalny

TARGOR-TRUCKCzym się zajmujemy?

Zajmujemy się kompleksową obsługą spedycyjną wszelkich towarów będących przedmiotem wymiany handlowej w kraju, jak i za granicą. Filozofia działania naszej firmy opiera się na zdobywaniu wiedzy o potrzebach Klienta. To pozwala nam udoskonalać współpracę, utrwalać relacje z Naszymi Partnerami Biznesowymi. Podstawą działalności firmy TARGOR-TRUCK jest skupienie się na potrzebach oraz oczekiwaniach Klienta, co w praktyce przekłada się na rozwiązania dopasowane do specyfiki jego działalności.

Nasza Historia

Aktualności

Dyplom dla Targor-Truck

Nasza firma została uwzględniona na liście Top1500 najbardziej efektywnych firm logistycznych.

Więcej

Nagroda dla IVECO Poland

Nagroda za historyczny udział w rynku, w segmencie pojazdów Dostawczych 3,49t- 7,2t, gamy Daily w Polsce w 2022 r. na poziomie 22,7%. Jest nam niezmiernie miło że mogliśmy być częścią tego sukcesu.

Więcej

Minister Infrastruktury powołał Przewodniczącego Rady TLP Pana Piotra Rutkowskiego - 26 stycznia 2023

26 stycznia 2023 r. Minister Infrastruktury Pan Andrzej Adamczyk powołał Przewodniczącego Rady TLP Pana Piotra Rutkowskiego w skład Komisji społecznej do spraw podziału zezwoleń zagranicznych.

Więcej

Więcej aktualności

Newsletter

Kontakt

Siedziba zarządu

Ławy 97
07-411 Rzekuń

Sekretariat: Tel. +48 /29/ 765-41-00

sekretariat@targor-truck.pl

Więcej informacji znajdą państwo w dziale kontakt

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych przez naszą firmę, zachęcamy do kontaktu na powyżej podany adres kontaktowy firmy, lub na adres mailowy rodo@targor-truck.pl